Os 7906 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.03 | ||||
Králův Dvůr | x | 11.07 | 11.07 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 11.09 | 11.09 | ||
Zdice | 11.13 | 11.14 | |||
Libomyšl | x | 11.18 | 11.18 | ||
Lochovice | 11.22 | 11.23 | |||
Rejkovice | x | 11.29 | 11.29 | ||
Jince | 11.33 | 11.34 | |||
Bratkovice | x | 11.41 | 11.41 | ||
Příbram | 11.47 | 11.49 | |||
Milín | 11.56 | 11.59 | |||
Ostrov u Tochovic | x | 12.02 | 12.02 | ||
Tochovice | x | 12.06 | 12.06 | ||
Březnice | 12.12 | 12.15 | |||
Dobrá Voda u Březnice | x | 12.18 | 12.18 | ||
Myslín | x | 12.21 | 12.21 | ||
Mirovice | 12.24 | 12.26 | |||
Horní Nerestce | x | 12.29 | 12.29 | ||
Čimelice | x | 12.34 | 12.34 | ||
Smetanova Lhota | x | 12.37 | 12.37 | ||
Dolní Ostrovec | x | 12.42 | 12.42 | ||
Vráž u Písku | x | 12.46 | 12.46 | ||
Čížová | 12.54 | 12.57 | |||
Písek-Dobešice | x | 13.01 | 13.01 | ||
Písek zastávka | x | 13.04 | 13.04 | ||
Písek | 13.06 | 13.08 | |||
Putim | 13.13 | 13.13 | |||
Heřmaň | x | 13.16 | 13.16 | ||
Protivín | 13.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia