Os 7904 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.57 | ||||
Králův Dvůr | x | 9.01 | 9.01 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 9.03 | 9.03 | ||
Zdice | 9.07 | 9.07 | |||
Libomyšl | x | 9.12 | 9.12 | ||
Lochovice | 9.16 | 9.18 | |||
Rejkovice | x | 9.24 | 9.24 | ||
Jince | 9.28 | 9.29 | |||
Bratkovice | x | 9.36 | 9.36 | ||
Příbram | 9.42 | 9.49 | |||
Milín | 9.56 | 9.59 | |||
Ostrov u Tochovic | x | 10.02 | 10.02 | ||
Tochovice | x | 10.06 | 10.06 | ||
Březnice | 10.12 | 10.15 | |||
Dobrá Voda u Březnice | x | 10.18 | 10.18 | ||
Myslín | x | 10.21 | 10.21 | ||
Mirovice | 10.24 | 10.26 | |||
Horní Nerestce | x | 10.29 | 10.29 | ||
Čimelice | x | 10.34 | 10.34 | ||
Smetanova Lhota | x | 10.37 | 10.37 | ||
Dolní Ostrovec | x | 10.42 | 10.42 | ||
Vráž u Písku | x | 10.46 | 10.46 | ||
Čížová | 10.54 | 10.57 | |||
Písek-Dobešice | x | 11.01 | 11.01 | ||
Písek zastávka | x | 11.04 | 11.04 | ||
Písek | 11.06 | 11.08 | |||
Putim | 11.13 | 11.13 | |||
Heřmaň | x | 11.16 | 11.16 | ||
Protivín | 11.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia