Os 7817 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.33 | ||||
Plzeň-Doubravka | 16.36 | 16.37 | |||
Chrást u Plzně | 16.44 | 16.45 | |||
Dýšina-Horomyslice | 16.47 | 16.48 | |||
Ejpovice | 16.51 | 16.51 | |||
Klabava | 16.53 | 16.54 | |||
Rokycany | 16.57 | 16.59 | |||
Svojkovice | 17.03 | 17.04 | |||
Holoubkov | 17.07 | 17.07 | |||
Mýto | 17.10 | 17.10 | |||
Kařízek | 17.13 | 17.13 | |||
Kařez | 17.16 | 17.16 | |||
Cerhovice | 17.21 | 17.21 | |||
Hořovice | 17.25 | 17.26 | |||
Praskolesy | 17.29 | 17.29 | |||
Stašov | 17.32 | 17.32 | |||
Zdice | 17.36 | 17.36 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 17.39 | 17.40 | |||
Králův Dvůr | 17.42 | 17.43 | |||
Beroun | 17.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia