Os 7816 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.10 | ||||
Králův Dvůr | 14.13 | 14.14 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 14.16 | 14.17 | |||
Zdice | 14.20 | 14.20 | |||
Stašov | 14.23 | 14.24 | |||
Praskolesy | 14.26 | 14.27 | |||
Hořovice | 14.30 | 14.31 | |||
Cerhovice | 14.35 | 14.35 | |||
Kařez | 14.40 | 14.40 | |||
Kařízek | 14.43 | 14.43 | |||
Mýto | 14.46 | 14.46 | |||
Holoubkov | 14.49 | 14.49 | |||
Svojkovice | 14.52 | 14.53 | |||
Rokycany | 14.57 | 14.59 | |||
Klabava | 15.03 | 15.03 | |||
Ejpovice | 15.06 | 15.06 | |||
Dýšina-Horomyslice | 15.09 | 15.09 | |||
Chrást u Plzně | 15.12 | 15.13 | |||
Plzeň-Doubravka | 15.20 | 15.21 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 15.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster