Os 7814 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.10 | ||||
Králův Dvůr | 12.13 | 12.14 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 12.16 | 12.17 | |||
Zdice | 12.20 | 12.20 | |||
Stašov | 12.23 | 12.24 | |||
Praskolesy | 12.26 | 12.27 | |||
Hořovice | 12.30 | 12.31 | |||
Cerhovice | 12.35 | 12.35 | |||
Kařez | 12.40 | 12.40 | |||
Kařízek | 12.43 | 12.43 | |||
Mýto | 12.46 | 12.46 | |||
Holoubkov | 12.49 | 12.49 | |||
Svojkovice | 12.52 | 12.53 | |||
Rokycany | 12.57 | 12.59 | |||
Klabava | 13.03 | 13.03 | |||
Ejpovice | 13.06 | 13.06 | |||
Dýšina-Horomyslice | 13.09 | 13.09 | |||
Chrást u Plzně | 13.12 | 13.13 | |||
Plzeň-Doubravka | 13.20 | 13.21 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia