Os 7808 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.20 | ||||
Králův Dvůr | 6.23 | 6.24 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 6.26 | 6.27 | |||
Zdice | 6.30 | 6.30 | |||
Stašov | 6.33 | 6.34 | |||
Praskolesy | 6.36 | 6.37 | |||
Hořovice | 6.40 | 6.41 | |||
Cerhovice | 6.45 | 6.45 | |||
Kařez | 6.50 | 6.50 | |||
Kařízek | 6.53 | 6.53 | |||
Mýto | 6.56 | 6.56 | |||
Holoubkov | 6.59 | 6.59 | |||
Svojkovice | 7.02 | 7.03 | |||
Rokycany | 7.07 | 7.09 | |||
Chrást u Plzně | 7.18 | 7.19 | |||
Plzeň-Doubravka | 7.26 | 7.27 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök