Os 7807 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.33 | ||||
Plzeň-Doubravka | 10.36 | 10.37 | |||
Chrást u Plzně | 10.44 | 10.45 | |||
Dýšina-Horomyslice | 10.47 | 10.48 | |||
Ejpovice | 10.51 | 10.51 | |||
Klabava | 10.53 | 10.54 | |||
Rokycany | 10.57 | 10.59 | |||
Svojkovice | 11.03 | 11.04 | |||
Holoubkov | 11.07 | 11.07 | |||
Mýto | 11.10 | 11.10 | |||
Kařízek | 11.13 | 11.13 | |||
Kařez | 11.16 | 11.16 | |||
Cerhovice | 11.21 | 11.21 | |||
Hořovice | 11.25 | 11.26 | |||
Praskolesy | 11.29 | 11.29 | |||
Stašov | 11.32 | 11.32 | |||
Zdice | 11.36 | 11.36 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 11.39 | 11.40 | |||
Králův Dvůr | 11.42 | 11.43 | |||
Beroun | 11.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök