Os 7806 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.10 | ||||
Králův Dvůr | 6.13 | 6.14 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 6.16 | 6.17 | |||
Zdice | 6.20 | 6.20 | |||
Stašov | 6.23 | 6.24 | |||
Praskolesy | 6.26 | 6.27 | |||
Hořovice | 6.30 | 6.31 | |||
Cerhovice | 6.35 | 6.35 | |||
Kařez | 6.40 | 6.40 | |||
Kařízek | 6.43 | 6.43 | |||
Mýto | 6.46 | 6.46 | |||
Holoubkov | 6.49 | 6.49 | |||
Svojkovice | 6.52 | 6.53 | |||
Rokycany | 6.57 | 6.59 | |||
Klabava | 7.03 | 7.03 | |||
Ejpovice | 7.06 | 7.06 | |||
Dýšina-Horomyslice | 7.09 | 7.09 | |||
Chrást u Plzně | 7.12 | 7.13 | |||
Plzeň-Doubravka | 7.20 | 7.21 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia