Os 7738 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 22.40 | ||||
Chlum u Rakovníka | x | 22.44 | 22.44 | ||
Lašovice | 22.47 | 22.48 | |||
Pustověty | x | 22.51 | 22.51 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 22.55 | 22.55 | ||
Křivoklát | x | 22.57 | 22.57 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 23.00 | 23.01 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 23.06 | 23.06 | ||
Zbečno | 23.10 | 23.15 | |||
Račice nad Berounkou | x | 23.18 | 23.18 | ||
Žloukovice | x | 23.21 | 23.21 | ||
Nižbor | 23.25 | 23.25 | |||
Hýskov | 23.30 | 23.30 | |||
Beroun-Závodí | 23.35 | 23.36 | |||
Beroun | 23.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci