Os 7735 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.00 | ||||
Beroun-Závodí | 18.02 | 18.03 | |||
Hýskov | 18.08 | 18.08 | |||
Nižbor | 18.13 | 18.13 | |||
Žloukovice | x | 18.17 | 18.17 | ||
Račice nad Berounkou | x | 18.21 | 18.21 | ||
Zbečno | 18.24 | 18.24 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 18.28 | 18.28 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 18.33 | 18.34 | |||
Křivoklát | x | 18.37 | 18.37 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 18.40 | 18.40 | ||
Pustověty | x | 18.44 | 18.44 | ||
Lašovice | 18.47 | 18.50 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 18.53 | 18.53 | ||
Rakovník | 18.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia