Os 7734 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 18.41 | ||||
Chlum u Rakovníka | x | 18.45 | 18.45 | ||
Lašovice | 18.48 | 18.49 | |||
Pustověty | x | 18.52 | 18.52 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 18.56 | 18.56 | ||
Křivoklát | x | 18.58 | 18.58 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 19.01 | 19.02 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 19.07 | 19.07 | ||
Zbečno | 19.11 | 19.11 | |||
Račice nad Berounkou | x | 19.14 | 19.14 | ||
Žloukovice | x | 19.17 | 19.17 | ||
Nižbor | 19.21 | 19.22 | |||
Hýskov | 19.26 | 19.27 | |||
Beroun-Závodí | 19.32 | 19.32 | |||
Beroun | 19.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster