Rx 771 „Radyně“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBdtee276 + Bee238 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 5.06 | ||||
Rokycany | 5.23 | 5.25 | |||
Kařez | 5.34 | 5.35 | |||
Hořovice | 5.41 | 5.42 | |||
Zdice | 5.50 | 5.51 | |||
Beroun | 6.00 | 6.01 | |||
Praha-Smíchov | 6.33 | 6.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster