Os 7715 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.22 | ||||
Beroun-Závodí | 6.24 | 6.25 | |||
Hýskov | 6.30 | 6.30 | |||
Nižbor | 6.35 | 6.35 | |||
Žloukovice | x | 6.39 | 6.39 | ||
Račice nad Berounkou | x | 6.43 | 6.43 | ||
Zbečno | 6.46 | 6.46 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 6.50 | 6.50 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 6.55 | 6.57 | |||
Křivoklát | x | 7.00 | 7.00 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 7.02 | 7.02 | ||
Pustověty | x | 7.06 | 7.06 | ||
Lašovice | 7.09 | 7.10 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 7.13 | 7.13 | ||
Rakovník | 7.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök