Vlak 7701 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Braník | 9.13 | ||||
Praha-Vršovice | 9.25 | 9.29 | |||
Praha-Smíchov | 9.36 | 9.40 | |||
Beroun | 10.13 | 10.38 | |||
Beroun-Závodí | + | 10.41 | 10.43 | ||
Křivoklát | 11.14 | 11.20 | |||
Rakovník | 11.40 | 11.53 | |||
Lužná u Rakovníka | 12.05 |
jede 30.IX., 28.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök