Rx 759 „Křivoklát“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBee238 + 3xBpee237 + Bee238 + Bbdgmee236 + Aee142 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 10.34 | ||||
Mariánské Lázně | 10.53 | 10.55 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 11.04 | 11.05 | |||
Stříbro | 11.27 | 11.30 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 11.51 | 11.52 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 11.55 | 12.06 | |||
Rokycany | 12.23 | 12.25 | |||
Hořovice | 12.41 | 12.42 | |||
Zdice | 12.50 | 12.51 | |||
Beroun | 13.00 | 13.01 | |||
Praha-Smíchov | 13.33 | 13.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci