Rx 753 „Radbuza“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBee238 + 2xBpee237 + Bee238 + Bbdgmee236 + Aee142 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 4.32 | ||||
Lázně Kynžvart | 4.46 | 4.47 | |||
Mariánské Lázně | 4.53 | 4.55 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 5.04 | 5.05 | |||
Stříbro | 5.27 | 5.29 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 5.50 | 5.51 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 5.54 | 6.06 | |||
Rokycany | 6.23 | 6.25 | |||
Hořovice | 6.41 | 6.42 | |||
Zdice | 6.50 | 6.51 | |||
Beroun | 7.00 | 7.01 | |||
Praha-Smíchov | 7.33 | 7.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci