Os 7176 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Králíky | 18.00 | ||||
Králíky zastávka | x | 18.02 | 18.02 | ||
Dolní Lipka | 18.06 | 18.08 | |||
Lichkov | 18.14 | 18.15 | |||
Mladkov | x | 18.18 | 18.18 | ||
Těchonín | x | 18.24 | 18.24 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 18.28 | 18.28 | ||
Jablonné nad Orlicí | 18.31 | 18.32 | |||
Verměřovice | x | 18.36 | 18.36 | ||
Letohrad | 18.43 | 18.48 | |||
Dolní Dobrouč | x | 18.52 | 18.52 | ||
Hnátnice | x | 18.55 | 18.55 | ||
Lanšperk | 18.57 | 19.00 | |||
Černovír | x | 19.02 | 19.02 | ||
Dolní Libchavy | x | 19.06 | 19.06 | ||
Ústí nad Orlicí | 19.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia