Os 7147 | |
Řazení vlaku: 814 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 14.46 | ||||
Dolní Libchavy | x | 14.50 | 14.50 | ||
Černovír | x | 14.53 | 14.53 | ||
Lanšperk | 14.56 | 14.56 | |||
Hnátnice | x | 14.58 | 14.58 | ||
Dolní Dobrouč | x | 15.02 | 15.02 | ||
Letohrad | 15.07 | 15.08 | |||
Verměřovice | x | 15.14 | 15.14 | ||
Jablonné nad Orlicí | 15.18 | 15.21 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 15.24 | 15.24 | ||
Těchonín | x | 15.28 | 15.28 | ||
Mladkov | x | 15.33 | 15.33 | ||
Lichkov | 15.37 | 15.44 | |||
Dolní Lipka | 15.50 | 15.57 | |||
Králíky zastávka | x | 16.00 | 16.00 | ||
Králíky | 16.03 | 16.05 | |||
Dolní Orlice | x | 16.08 | 16.08 | ||
Červená Voda | 16.12 | 16.13 | |||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 16.15 | 16.15 | ||
Moravský Karlov | x | 16.17 | 16.17 | ||
Bílá Voda | x | 16.19 | 16.19 | ||
Mlýnický Dvůr | 16.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy