Os 6919 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.02 | ||||
Dolní Zálezly | 15.09 | 15.09 | |||
Prackovice nad Labem | 15.12 | 15.12 | |||
Litochovice nad Labem | 15.14 | 15.14 | |||
Malé Žernoseky | 15.17 | 15.17 | |||
Lovosice město | 15.19 | 15.19 | |||
Lovosice | 15.23 | 15.24 | |||
Lukavec | 15.28 | 15.28 | |||
Nové Kopisty | 15.30 | 15.30 | |||
Bohušovice nad Ohří | 15.32 | 15.36 | |||
Hrdly | 15.38 | 15.38 | |||
Oleško | 15.40 | 15.40 | |||
Hrobce | 15.43 | 15.43 | |||
Roudnice nad Labem | 15.48 | 15.50 | |||
Dobříň | 15.52 | 15.52 | |||
Záluží | 15.54 | 15.54 | |||
Hněvice | 15.57 | 15.59 | |||
Horní Počaply | 16.02 | 16.02 | |||
Dolní Beřkovice | 16.06 | 16.06 | |||
Cítov | 16.09 | 16.09 | |||
Vraňany | 16.13 | 16.13 | |||
Mlčechvosty | 16.16 | 16.16 | |||
Nové Ouholice | 16.19 | 16.19 | |||
Nelahozeves | 16.21 | 16.21 | |||
Nelahozeves zámek | 16.24 | 16.24 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.29 | 16.42 | |||
Dolany nad Vltavou | 16.45 | 16.45 | |||
Libčice nad Vltavou | 16.49 | 16.49 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 16.51 | 16.51 | |||
Řež | 16.53 | 16.53 | |||
Úholičky | 16.55 | 16.55 | |||
Roztoky-Žalov | 16.57 | 16.57 | |||
Roztoky u Prahy | 17.01 | 17.01 | |||
Praha-Sedlec | 17.04 | 17.04 | |||
Praha-Podbaba | 17.07 | 17.07 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 17.11 | 17.11 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 17.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster