Os 6905 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.06 | ||||
Dolní Zálezly | 5.13 | 5.13 | |||
Prackovice nad Labem | 5.16 | 5.16 | |||
Litochovice nad Labem | 5.18 | 5.18 | |||
Malé Žernoseky | 5.21 | 5.21 | |||
Lovosice město | 5.23 | 5.23 | |||
Lovosice | 5.27 | 5.28 | |||
Lukavec | 5.32 | 5.32 | |||
Nové Kopisty | 5.34 | 5.34 | |||
Bohušovice nad Ohří | 5.36 | 5.36 | |||
Hrdly | 5.38 | 5.38 | |||
Oleško | 5.40 | 5.40 | |||
Hrobce | 5.43 | 5.43 | |||
Roudnice nad Labem | 5.48 | 5.50 | |||
Dobříň | 5.52 | 5.52 | |||
Záluží | 5.54 | 5.54 | |||
Hněvice | 5.57 | 6.03 | |||
Horní Počaply | 6.06 | 6.06 | |||
Dolní Beřkovice | 6.10 | 6.10 | |||
Cítov | 6.13 | 6.13 | |||
Vraňany | 6.17 | 6.17 | |||
Mlčechvosty | 6.20 | 6.20 | |||
Nové Ouholice | 6.23 | 6.23 | |||
Nelahozeves | 6.25 | 6.25 | |||
Nelahozeves zámek | 6.28 | 6.28 | |||
Kralupy nad Vltavou | 6.33 | 6.42 | |||
Dolany nad Vltavou | 6.45 | 6.45 | |||
Libčice nad Vltavou | 6.49 | 6.49 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 6.51 | 6.51 | |||
Řež | 6.53 | 6.53 | |||
Úholičky | 6.55 | 6.55 | |||
Roztoky-Žalov | 6.57 | 6.57 | |||
Roztoky u Prahy | 7.01 | 7.01 | |||
Praha-Sedlec | 7.04 | 7.04 | |||
Praha-Podbaba | 7.07 | 7.07 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 7.11 | 7.11 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 7.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci