R 666 „Vajgar“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + AB349 + Bbdgmee236 + 2xBd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.20 | ||||
Náměšť nad Oslavou | 10.05 | 10.07 | |||
Třebíč | 10.30 | 10.33 | |||
Okříšky | 10.46 | 10.47 | |||
Bransouze | + | 10.56 | 10.59 | ||
Jihlava | 11.18 | 11.25 | |||
Jihlava město | 11.28 | 11.29 | |||
Kostelec u Jihlavy | 11.42 | 11.43 | |||
Horní Cerekev | 11.58 | 11.59 | |||
Počátky-Žirovnice | 12.16 | 12.17 | |||
Jindřichův Hradec | 12.40 | 12.43 | |||
Kardašova Řečice | 12.56 | 13.00 | |||
Veselí nad Lužnicí | 13.14 | 13.15 | |||
České Budějovice | 13.46 | 14.04 | |||
Číčenice | 14.25 | 14.26 | |||
Protivín | 14.31 | 14.32 | |||
Ražice | 14.39 | 14.40 | |||
Strakonice | 14.51 | 14.53 | |||
Katovice | + | 14.59 | 14.59 | ||
Horažďovice předměstí | 15.07 | 15.09 | |||
Nepomuk | 15.28 | 15.29 | |||
Blovice | + | 15.38 | 15.38 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia