R 664 „Jakub Krčín“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + AB349 + Bbdgmee236 + 2xBd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 11.20 | ||||
Náměšť nad Oslavou | 12.05 | 12.07 | |||
Třebíč | 12.30 | 12.33 | |||
Okříšky | 12.46 | 12.47 | |||
Bransouze | + | 12.56 | 12.59 | ||
Jihlava | 13.18 | 13.25 | |||
Jihlava město | 13.28 | 13.29 | |||
Kostelec u Jihlavy | 13.42 | 13.43 | |||
Horní Cerekev | 13.58 | 13.59 | |||
Počátky-Žirovnice | 14.16 | 14.17 | |||
Jindřichův Hradec | 14.40 | 14.43 | |||
Kardašova Řečice | 14.56 | 15.00 | |||
Veselí nad Lužnicí | 15.14 | 15.15 | |||
České Budějovice | 15.46 | 16.04 | |||
Číčenice | 16.25 | 16.26 | |||
Protivín | 16.31 | 16.32 | |||
Ražice | 16.39 | 16.40 | |||
Strakonice | 16.51 | 16.53 | |||
Katovice | + | 16.59 | 16.59 | ||
Horažďovice předměstí | 17.07 | 17.09 | |||
Nepomuk | 17.28 | 17.29 | |||
Blovice | + | 17.38 | 17.38 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci