R 662 „Petr Vok“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + AB349 + Bbdgmee236 + 2xBd264 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.20 | ||||
Náměšť nad Oslavou | 14.05 | 14.07 | |||
Třebíč | 14.30 | 14.33 | |||
Okříšky | 14.46 | 14.47 | |||
Bransouze | + | 14.56 | 14.59 | ||
Jihlava | 15.18 | 15.25 | |||
Jihlava město | 15.28 | 15.29 | |||
Kostelec u Jihlavy | 15.42 | 15.43 | |||
Horní Cerekev | 15.58 | 15.59 | |||
Počátky-Žirovnice | 16.16 | 16.17 | |||
Jindřichův Hradec | 16.40 | 16.43 | |||
Kardašova Řečice | 16.56 | 17.00 | |||
Veselí nad Lužnicí | 17.14 | 17.15 | |||
České Budějovice | 17.46 | 18.04 | |||
Číčenice | 18.25 | 18.26 | |||
Protivín | 18.31 | 18.32 | |||
Ražice | 18.39 | 18.40 | |||
Strakonice | 18.51 | 18.53 | |||
Katovice | + | 18.59 | 18.59 | ||
Horažďovice předměstí | 19.07 | 19.09 | |||
Nepomuk | 19.28 | 19.29 | |||
Blovice | + | 19.38 | 19.38 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy