Vlak 6609 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.42 | ||||
Děčín východ | 12.45 | 12.46 | |||
Březiny u Děčína | x | 12.49 | 12.49 | ||
Malá Veleň | x | 12.52 | 12.52 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 12.57 | 12.58 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 13.02 | 13.03 | |||
Starý Šachov | x | 13.07 | 13.07 | ||
Žandov | x | 13.09 | 13.09 | ||
Horní Police | 13.11 | 13.12 | |||
Stružnice | 13.16 | 13.16 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 13.23 | 13.23 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.27 | 13.41 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 13.47 | 13.47 | ||
Zákupy | 13.49 | 13.50 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 13.52 | 13.52 | ||
Mimoň | 14.00 | 14.02 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 14.05 | 14.05 | ||
Velký Grunov | x | 14.08 | 14.08 | ||
Brniště | 14.11 | 14.11 | |||
Velký Valtinov | x | 14.15 | 14.15 | ||
Jablonné v Podještědí | 14.19 | 14.20 | |||
Lvová | x | 14.23 | 14.23 | ||
Rynoltice | 14.27 | 14.27 | |||
Zdislava | x | 14.33 | 14.33 | ||
Křižany | 14.40 | 14.48 | |||
Novina | x | 14.51 | 14.51 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 14.53 | 14.53 | ||
Ostašov | x | 15.00 | 15.00 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 15.03 | 15.05 | |||
Liberec | 15.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök