Vlak 6607 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.42 | ||||
Děčín východ | 10.45 | 10.46 | |||
Březiny u Děčína | x | 10.49 | 10.49 | ||
Malá Veleň | x | 10.52 | 10.52 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 10.57 | 10.58 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 11.02 | 11.03 | |||
Starý Šachov | x | 11.07 | 11.07 | ||
Žandov | x | 11.09 | 11.09 | ||
Horní Police | 11.11 | 11.12 | |||
Stružnice | 11.16 | 11.16 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 11.23 | 11.23 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.27 | 11.41 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 11.47 | 11.47 | ||
Zákupy | 11.49 | 11.50 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 11.52 | 11.52 | ||
Mimoň | 12.00 | 12.02 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 12.05 | 12.05 | ||
Velký Grunov | x | 12.08 | 12.08 | ||
Brniště | 12.11 | 12.11 | |||
Velký Valtinov | x | 12.15 | 12.15 | ||
Jablonné v Podještědí | 12.19 | 12.20 | |||
Lvová | x | 12.23 | 12.23 | ||
Rynoltice | 12.27 | 12.27 | |||
Zdislava | x | 12.33 | 12.33 | ||
Křižany | 12.40 | 12.48 | |||
Novina | x | 12.51 | 12.51 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 12.53 | 12.53 | ||
Ostašov | x | 13.00 | 13.00 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 13.03 | 13.05 | |||
Liberec | 13.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci