Vlak 6606 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 10.57 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 11.03 | 11.04 | |||
Ostašov | x | 11.07 | 11.07 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 11.13 | 11.13 | ||
Novina | x | 11.15 | 11.15 | ||
Křižany | 11.20 | 11.25 | |||
Zdislava | x | 11.29 | 11.29 | ||
Rynoltice | 11.35 | 11.35 | |||
Lvová | x | 11.39 | 11.39 | ||
Jablonné v Podještědí | 11.43 | 11.43 | |||
Velký Valtinov | x | 11.47 | 11.47 | ||
Brniště | 11.51 | 11.51 | |||
Velký Grunov | x | 11.54 | 11.54 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 11.57 | 11.57 | ||
Mimoň | 12.00 | 12.01 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 12.08 | 12.08 | ||
Zákupy | 12.10 | 12.11 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 12.13 | 12.13 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.20 | 12.30 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 12.32 | 12.32 | ||
Stružnice | 12.38 | 12.38 | |||
Horní Police | 12.42 | 12.43 | |||
Žandov | x | 12.44 | 12.44 | ||
Starý Šachov | x | 12.47 | 12.47 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 12.51 | 12.52 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 12.57 | 12.58 | |||
Malá Veleň | x | 13.01 | 13.01 | ||
Březiny u Děčína | x | 13.04 | 13.04 | ||
Děčín východ | 13.08 | 13.10 | |||
Děčín hlavní nádraží | 13.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster