R 655 „Hejtman“ | |
Řazení vlaku: 242_n2 + B249 + B249/Bdt280 + 2xBd264 + Bbdgmee236 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.02 | ||||
Blovice | + | 16.21 | 16.21 | ||
Nepomuk | 16.30 | 16.31 | |||
Horažďovice předměstí | 16.51 | 16.52 | |||
Katovice | + | 16.59 | 17.00 | ||
Strakonice | 17.05 | 17.07 | |||
Ražice | 17.17 | 17.18 | |||
Protivín | 17.25 | 17.26 | |||
Číčenice | 17.33 | 17.34 | |||
České Budějovice | 17.55 | 18.13 | |||
Veselí nad Lužnicí | 18.43 | 18.45 | |||
Kardašova Řečice | 18.59 | 18.59 | |||
Jindřichův Hradec | 19.13 | 19.16 | |||
Počátky-Žirovnice | 19.38 | 19.39 | |||
Horní Cerekev | 19.55 | 19.58 | |||
Kostelec u Jihlavy | 20.12 | 20.13 | |||
Jihlava město | 20.26 | 20.27 | |||
Jihlava | 20.31 | 20.34 | |||
Havlíčkův Brod | 20.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy