R 653 „Junák“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBd264 + Bbdgmee236 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 4.57 | ||||
Čejetice | 5.03 | 5.03 | |||
Ražice | 5.09 | 5.10 | |||
Protivín | 5.16 | 5.17 | |||
Protivín zastávka | 5.20 | 5.21 | |||
Číčenice | 5.26 | 5.27 | |||
Dívčice | 5.33 | 5.34 | |||
Zliv | 5.39 | 5.40 | |||
České Budějovice | 5.51 | 6.13 | |||
Veselí nad Lužnicí | 6.43 | 6.45 | |||
Kardašova Řečice | 6.59 | 6.59 | |||
Jindřichův Hradec | 7.13 | 7.16 | |||
Počátky-Žirovnice | 7.38 | 7.39 | |||
Horní Cerekev | 7.55 | 8.00 | |||
Kostelec u Jihlavy | 8.14 | 8.15 | |||
Jihlava město | 8.28 | 8.29 | |||
Jihlava | 8.33 | 8.40 | |||
Okříšky | 9.06 | 9.07 | |||
Třebíč | 9.21 | 9.24 | |||
Náměšť nad Oslavou | 9.46 | 9.48 | |||
Kralice nad Oslavou | + | 9.56 | 10.00 | ||
Brno hlavní nádraží | 10.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci