SC 516 „Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 681-Bmpz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 5.12 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 5.19 | 5.21 | |||
Ostrava-Svinov | 5.27 | 5.29 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 6.16 | 6.18 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.28 | 7.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.22 | 8.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci