Os 4406 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.54 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 10.58 | 10.59 | |||
Střelice dolní | 11.07 | 11.08 | |||
Střelice | 11.11 | 11.12 | |||
Radostice | x | 11.16 | 11.16 | ||
Silůvky | 11.20 | 11.21 | |||
Moravské Bránice | 11.26 | 11.29 | |||
Moravský Krumlov | 11.39 | 11.40 | |||
Rakšice | 11.44 | 11.44 | |||
Bohutice | 11.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci