Os 4348 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 17.38 | ||||
Bojkovice | 17.40 | 17.41 | |||
Záhorovice | 17.43 | 17.44 | |||
Nezdenice | 17.47 | 17.47 | |||
Šumice | 17.50 | 17.50 | |||
Újezdec u Luhačovic | 17.54 | 17.55 | |||
Uherský Brod | 17.59 | 18.00 | |||
Havřice | 18.02 | 18.02 | |||
Hradčovice | 18.06 | 18.07 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.11 | 18.11 | |||
Vésky | 18.14 | 18.14 | |||
Kunovice | 18.17 | 18.17 | |||
Uherské Hradiště | 18.20 | 18.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster