Os 4341 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.35 | ||||
Uherské Hradiště | 15.41 | 15.44 | |||
Kunovice | 15.47 | 15.50 | |||
Vésky | 15.53 | 15.53 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 15.56 | 15.56 | |||
Hradčovice | 16.00 | 16.03 | |||
Havřice | 16.08 | 16.08 | |||
Uherský Brod | 16.12 | 16.16 | |||
Újezdec u Luhačovic | 16.20 | 16.21 | |||
Šumice | 16.24 | 16.25 | |||
Nezdenice | 16.28 | 16.28 | |||
Záhorovice | 16.31 | 16.32 | |||
Bojkovice | 16.35 | 16.43 | |||
Bojkovice město | 16.45 | 16.46 | |||
Pitín zastávka | 16.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci