Os 4306 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 7.54 | ||||
Popov | 7.59 | 7.59 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 8.05 | 8.05 | |||
Divnice | 8.07 | 8.07 | |||
Slavičín | 8.11 | 8.11 | |||
Hostětín | 8.16 | 8.16 | |||
Pitín zastávka | 8.23 | 8.24 | |||
Bojkovice město | 8.27 | 8.28 | |||
Bojkovice | 8.30 | 8.41 | |||
Záhorovice | 8.43 | 8.44 | |||
Nezdenice | 8.47 | 8.47 | |||
Šumice | 8.50 | 8.50 | |||
Újezdec u Luhačovic | 8.54 | 8.56 | |||
Uherský Brod | 9.00 | 9.01 | |||
Havřice | 9.04 | 9.04 | |||
Hradčovice | 9.08 | 9.09 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 9.12 | 9.13 | |||
Vésky | 9.15 | 9.15 | |||
Kunovice | 9.18 | 9.19 | |||
Uherské Hradiště | 9.22 | 9.27 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci