Os 4243 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 4.20 | ||||
Rohatec zastávka | x | 4.25 | 4.25 | ||
Rohatec | 4.27 | 4.27 | |||
Moravský Písek | 4.38 | 4.39 | |||
Moravský Písek zastávka | 4.41 | 4.42 | |||
Nedakonice | 4.47 | 4.47 | |||
Kostelany nad Moravou | x | 4.50 | 4.50 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 4.54 | 5.00 | |||
Uherské Hradiště | 5.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia