Sp 1999 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.26 | ||||
Děčín východ | 5.29 | 5.30 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 5.38 | 5.39 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 5.43 | 5.43 | |||
Žandov | x | 5.49 | 5.49 | ||
Horní Police | 5.51 | 5.52 | |||
Stružnice | 5.56 | 5.56 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 6.02 | 6.02 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.06 | 6.08 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 6.18 | 6.18 | ||
Mimoň | 6.25 | 6.26 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 6.29 | 6.29 | ||
Brniště | 6.33 | 6.34 | |||
Velký Valtinov | x | 6.37 | 6.37 | ||
Jablonné v Podještědí | 6.41 | 6.42 | |||
Rynoltice | 6.49 | 6.58 | |||
Zdislava | x | 7.04 | 7.04 | ||
Křižany | 7.08 | 7.09 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 7.21 | 7.22 | |||
Liberec | 7.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci