Os 19933 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.05 | ||||
Beroun-Závodí | 18.07 | 18.08 | |||
Vráž u Berouna | 18.14 | 18.14 | |||
Loděnice | 18.18 | 18.19 | |||
Nučice zastávka | x | 18.25 | 18.25 | ||
Nučice | 18.27 | 18.30 | |||
Rudná zastávka | x | 18.32 | 18.32 | ||
Rudná u Prahy | 18.34 | 18.36 | |||
Jinočany | x | 18.38 | 18.38 | ||
Zbuzany | x | 18.40 | 18.40 | ||
Praha-Řeporyje | 18.43 | 18.45 | |||
Praha-Holyně | x | 18.48 | 18.48 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 18.52 | 18.52 | ||
Praha-Smíchov | 18.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy