Os 19923 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.55 | ||||
Beroun-Závodí | 14.57 | 14.58 | |||
Vráž u Berouna | 15.04 | 15.04 | |||
Loděnice | 15.08 | 15.09 | |||
Nučice zastávka | x | 15.15 | 15.15 | ||
Nučice | 15.17 | 15.18 | |||
Rudná zastávka | x | 15.20 | 15.20 | ||
Rudná u Prahy | 15.22 | 15.24 | |||
Jinočany | x | 15.26 | 15.26 | ||
Zbuzany | x | 15.28 | 15.28 | ||
Praha-Řeporyje | 15.31 | 15.32 | |||
Praha-Holyně | x | 15.35 | 15.35 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 15.39 | 15.39 | ||
Praha-Smíchov | 15.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia