Os 19922 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 17.01 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 17.05 | 17.05 | ||
Praha-Holyně | x | 17.10 | 17.10 | ||
Praha-Řeporyje | 17.14 | 17.14 | |||
Zbuzany | x | 17.17 | 17.17 | ||
Jinočany | x | 17.20 | 17.20 | ||
Rudná u Prahy | 17.23 | 17.24 | |||
Rudná zastávka | x | 17.25 | 17.25 | ||
Nučice | 17.28 | 17.28 | |||
Nučice zastávka | x | 17.30 | 17.30 | ||
Loděnice | 17.35 | 17.36 | |||
Vráž u Berouna | 17.41 | 17.42 | |||
Beroun-Závodí | 17.47 | 17.47 | |||
Beroun | 17.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök