Os 19920 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 16.01 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 16.05 | 16.05 | ||
Praha-Holyně | x | 16.10 | 16.10 | ||
Praha-Řeporyje | 16.14 | 16.14 | |||
Zbuzany | x | 16.17 | 16.17 | ||
Jinočany | x | 16.20 | 16.20 | ||
Rudná u Prahy | 16.23 | 16.24 | |||
Rudná zastávka | x | 16.25 | 16.25 | ||
Nučice | 16.28 | 16.28 | |||
Nučice zastávka | x | 16.30 | 16.30 | ||
Loděnice | 16.35 | 16.36 | |||
Vráž u Berouna | 16.41 | 16.42 | |||
Beroun-Závodí | 16.47 | 16.47 | |||
Beroun | 16.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci