Os 19919 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.55 | ||||
Beroun-Závodí | 12.57 | 12.58 | |||
Vráž u Berouna | 13.04 | 13.04 | |||
Loděnice | 13.08 | 13.09 | |||
Nučice zastávka | x | 13.15 | 13.15 | ||
Nučice | 13.17 | 13.18 | |||
Rudná zastávka | x | 13.20 | 13.20 | ||
Rudná u Prahy | 13.22 | 13.24 | |||
Jinočany | x | 13.26 | 13.26 | ||
Zbuzany | x | 13.28 | 13.28 | ||
Praha-Řeporyje | 13.31 | 13.32 | |||
Praha-Holyně | x | 13.35 | 13.35 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 13.39 | 13.39 | ||
Praha-Smíchov | 13.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy