Os 19905 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 5.35 | ||||
Beroun-Závodí | 5.37 | 5.38 | |||
Vráž u Berouna | 5.44 | 5.44 | |||
Loděnice | 5.48 | 5.49 | |||
Nučice zastávka | x | 5.55 | 5.55 | ||
Nučice | 5.57 | 5.58 | |||
Rudná zastávka | x | 6.00 | 6.00 | ||
Rudná u Prahy | 6.02 | 6.04 | |||
Jinočany | x | 6.06 | 6.06 | ||
Zbuzany | x | 6.08 | 6.08 | ||
Praha-Řeporyje | 6.11 | 6.12 | |||
Praha-Holyně | x | 6.15 | 6.15 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 6.19 | 6.19 | ||
Praha-Smíchov | 6.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök