Sp 1960 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bdt279 + Ds952 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.02 | ||||
Plzeň zastávka | 7.04 | 7.05 | |||
Dobřany | 7.16 | 7.17 | |||
Chlumčany u Dobřan | 7.21 | 7.22 | |||
Přeštice | 7.28 | 7.29 | |||
Lužany | 7.33 | 7.33 | |||
Borovy | 7.36 | 7.36 | |||
Švihov u Klatov | 7.43 | 7.43 | |||
Klatovy | 7.52 | 8.04 | |||
Bezděkov u Klatov | 8.08 | 8.09 | |||
Janovice nad Úhlavou | 8.13 | 8.14 | |||
Nýrsko | 8.21 | 8.22 | |||
Dešenice | 8.27 | 8.28 | |||
Zelená Lhota | 8.36 | 8.37 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 8.44 | 8.45 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 8.50 | 8.51 | |||
Špičák | 8.56 | 8.59 | |||
Železná Ruda město | 9.03 | 9.05 | |||
Železná Ruda centrum | 9.07 | 9.07 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 9.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster