Sp 1922 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.30 | ||||
Střelice dolní | 15.42 | 15.42 | |||
Střelice | 15.45 | 15.46 | |||
Silůvky | 15.53 | 15.53 | |||
Moravské Bránice | 15.58 | 15.59 | |||
Moravský Krumlov | 16.10 | 16.11 | |||
Rakšice | 16.16 | 16.17 | |||
Bohutice | 16.21 | 16.22 | |||
Miroslav | 16.28 | 16.29 | |||
Dolenice | x | 16.32 | 16.32 | ||
Břežany | x | 16.38 | 16.38 | ||
Pravice | x | 16.42 | 16.42 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 16.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster