Sp 1921 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 6.10 | ||||
Pravice | x | 6.15 | 6.15 | ||
Břežany | x | 6.20 | 6.20 | ||
Dolenice | x | 6.26 | 6.26 | ||
Miroslav | 6.29 | 6.30 | |||
Bohutice | 6.37 | 6.37 | |||
Rakšice | 6.42 | 6.42 | |||
Moravský Krumlov | 6.47 | 6.47 | |||
Moravské Bránice | 6.58 | 6.59 | |||
Silůvky | 7.04 | 7.05 | |||
Střelice dolní | 7.13 | 7.14 | |||
Brno-Horní Heršpice | 7.22 | 7.24 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci