Sp 1822 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdt754 + BDs449 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno-Královo Pole | 7.56 | ||||
Brno-Lesná | 7.59 | 8.00 | |||
Brno-Židenice | 8.05 | 8.06 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.10 | 8.15 | |||
Silůvky | + | 8.33 | 8.38 | ||
Rakšice | + | 8.57 | 8.57 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 9.20 | 9.22 | |||
Mikulov na Moravě | 9.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia