Sp 1638 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + AB349 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 4.49 | ||||
Bludov | 4.55 | 4.56 | |||
Postřelmov | 4.58 | 4.59 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 5.02 | 5.03 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.06 | 5.12 | |||
Lukavice na Moravě | 5.16 | 5.17 | |||
Mohelnice | 5.21 | 5.22 | |||
Moravičany | 5.24 | 5.25 | |||
Červenka | 5.31 | 5.32 | |||
Střeň | 5.36 | 5.36 | |||
Štěpánov | 5.40 | 5.41 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.48 | 5.58 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 6.14 | 6.16 | |||
Pivín | 6.25 | 6.27 | |||
Nezamyslice | 6.35 | 6.37 | |||
Ivanovice na Hané | 6.44 | 6.47 | |||
Vyškov na Moravě | 6.56 | 7.00 | |||
Luleč | 7.06 | 7.06 | |||
Rousínov | 7.13 | 7.13 | |||
Křenovice horní nádraží | 7.19 | 7.20 | |||
Újezd u Brna | 7.27 | 7.27 | |||
Brno-Chrlice | 7.34 | 7.35 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy