R 1251 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 17.09 | ||||
Zliv | 17.20 | 17.21 | |||
Číčenice | 17.33 | 17.34 | |||
Protivín | 17.40 | 17.40 | |||
Písek | 17.53 | 17.55 | |||
Čížová | 18.02 | 18.03 | |||
Čimelice | 18.18 | 18.19 | |||
Mirovice | 18.25 | 18.26 | |||
Březnice | 18.35 | 18.36 | |||
Příbram | 18.54 | 18.56 | |||
Jince | 19.07 | 19.07 | |||
Lochovice | 19.16 | 19.17 | |||
Zdice | 19.24 | 19.25 | |||
Beroun | 19.33 | 19.34 | |||
Praha-Smíchov | 20.03 | 20.04 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök