R 1248 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.30 | 9.42 | |||
Praha-Smíchov | 9.49 | 9.50 | |||
Beroun | 10.18 | 10.19 | |||
Zdice | 10.26 | 10.27 | |||
Lochovice | 10.34 | 10.35 | |||
Jince | 10.43 | 10.43 | |||
Příbram | 10.55 | 10.56 | |||
Březnice | 11.13 | 11.14 | |||
Mirovice | 11.23 | 11.24 | |||
Čimelice | 11.31 | 11.31 | |||
Čížová | 11.46 | 11.46 | |||
Písek | 11.54 | 11.55 | |||
Protivín | 12.10 | 12.11 | |||
Číčenice | 12.17 | 12.19 | |||
Zliv | 12.29 | 12.31 | |||
Hluboká nad Vltavou | + | 12.36 | 12.36 | ||
České Budějovice | 12.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci