R 1167 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 + Bdtn756/Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.27 | ||||
Děčín hlavní nádraží | 13.43 | 13.45 | |||
Děčín východ | 13.49 | 13.50 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 13.59 | 14.00 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 14.20 | 14.28 | |||
Mimoň | 14.45 | 14.46 | |||
Jablonné v Podještědí | 14.58 | 15.04 | |||
Rynoltice | + | 15.11 | 15.11 | ||
Liberec | 15.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci