R 1164 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756/Btn753 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 14.28 | ||||
Rynoltice | + | 14.56 | 14.56 | ||
Jablonné v Podještědí | 15.02 | 15.03 | |||
Mimoň | 15.16 | 15.17 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.33 | 15.38 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 15.59 | 16.00 | |||
Děčín východ | 16.08 | 16.09 | |||
Děčín hlavní nádraží | 16.14 | 16.16 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.32 | 16.41 | |||
Lovosice | 16.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia